Zeleninková omaľovanka pre malých drobcov 

Máme pre Teba 48 strán s originálnymi ilustráciami zeleniniek, ktoré si môžu deti samé vymaľovať a tak spoznávať svojich zeleninkových kamarátov ešte lepšie. 

Cena: 5,20 Eur 

Čo v tejto jedinečnej omaľovanke nájdeš?

44 ilustrácii na vymaľovanie

Dieťa sa učí rôznymi spôsobmi. Vymaľovávanie zeleniniek je jedna z foriem, ako si hravou formou osvojí ich vzhľad a podľa knižky či vlastnou fantáziou ich môže vymaľovávať.

Nové písmenká

Názov každej zeleninky v omaľovanke je napísaný formou, ktorá sa dá takisto vymaľovať. Takto sa môže dieťatko s pomocou mamičky či otecka učiť nové písmenká.

Obľúbené zeleninky

Omaľovanka poskytuje na posledných stránkach kreatívny priestor pre dieťa na nakreslenie seba a zelenikových kamarátov, ktorí mu najviac prirástli k srdiečku.

44 roztomilých zeleniniek už  čaká na vymaľovanie detskou rúčkou 

Koľko stojí?  

Cena omaľovanky: 5,20 Eur. 

No pretože my mamky zbožňujeme zľavy, máme jednu aj pre Teba. 

Pri zakúpení  našej zeleninkovej knižky dostaneš

omaľovanku  ZA POLOVIČNÚ CENU.

(A samorejme bonus - Kuchársku e-knihu ako darček od nás tiež ZADARMO.)

Vo svojej kombo objednávke dostaneš:

Kniha: Moji zeleninkoví kamaráti

Dieťa sa učí spoznávať zeleninku vizuálne pomocou ilustrácií a verbálne pomocou básničiek. Knižka má formát 21x21 cm, tvrdú väzbu, 52 strán.

Omaľovanka: Vymaľuj si zeleninkových kamarátov

Dieťa si osvojí jednotlivé druhy a tvary zeleniniek hravou formou pomocou kreslenia a vymaľovávania.

Kuchárska e-kniha: Recepty zeleninkových kamarátov

Originálna kuchárska e-kniha s 20 zdravými receptami zo zeleninky ako inšpirácia pre mamičku do kuchyne.

Pár slov o našej ilustrátorke 

Volám sa Anna Černáková. Pochádzam z Hnúšte, mám 37 rokov, 2 synov - Urbana a Vavra, úžasného manžela a skvelú prácu. Okrem 5-tich rokov štúdia na FHV UMB v Banskej Bystrici, kde som vyštudovala filozofiu a výtvarnú výchovu a jedného roka vyučovania nádejných módnych návrhárov v Púchove, žijem a pôsobím v rodnom meste. Učím výtvarnú výchovu v Základnej umeleckej škole v Hnúšti a na ZŠ J.F.Rimavského. 
Milujem detský farebný svet, hravú kompozíciu, detské motívy, rovnako tradičné i menej tradičné techniky ako je pletenie, háčkovanie, šitie, či plstenie a rôzne ďalšie. A takto trávim aj v súčasnosti všetok čas, ktorý mi popri rodine a práci zostane.
Každá nová požiadavka niečo vytvoriť a každý bláznivý nápad, je pre mňa výzvou a teším sa, keď sa mi podarí. Tieto letné prázdniny boli pre mňa takouto výzvou. Splnil sa jeden z mojich snov, pretože som dostala príležitosť ilustrovať knižku pre deti, za čo som vďačná Andrejke, Dianke a Čo dokáže mama. Vložili sme do nej veľa elánu a radosti, čím dýcha každá jej stránka. A už teraz sa teším na všetky ďalšie výzvy.